E-book


 • Kniha pokrývá všechny důležité aspekty cesty - od výběru trajektu, poplatků, připravenosti na různé klimatické podmínky až po radu, jak zvládnout cestování s dětmi a psem.

  'Cesta na sever' je motivující příběh o odvaze a dobrodružství, který vás inspiruje k tomu, abyste se vydali na vlastní cestovní dobrodružství. Tento e-book je skvělým průvodcem pro všechny, kdo milují cestování a hledají nové výzvy."

  cena e-book 230 Kč

  Cesta na sever

  Zajímá vás neobvyklá dobrodružství a cesty do neprozkoumaných krajů? Pak mám pro vás dokonalou nabídku. Představuji vám ebook s názvem "Cesta na sever". Toto dílo vám nabídne osobní pohled na cestu za polární kruh, kterou jsem podnikla se svými třemi dětmi a psem.

  Tento ebook je plný praktických rad a tipů, které vám pomohou připravit se na vlastní dobrodružství. Nechte se inspirovat osobním příběhem a zkušenostmi. Tato kniha je skutečným průvodcem, který vás provede přípravou na cestu, co s sebou vzít, jak se připravit na různé povětrnostní podmínky a mnoho dalšího.


  Objednejte kliknutím na produkt

  Při vybírání dopravy v pokladně zvolte doručení velkoformátových tisků ZDARMA. 

  Kniha Vám dorazí emailem po uhrazení částky na účet. Děkuji.

  E-kniha Cesta na sever

  Zajímá vás neobvyklá dobrodružství a cesty do neprozkoumaných krajů? Pak mám pro vás dokonalou nabídku. Představuji vám ebook s názvem "Cesta na sever". Toto dílo vám nabídne osobní pohled na cestu za polární kruh, kterou jsem podnikla se svými třemi dětmi a psem. Tento ebook je plný praktických rad a tipů, které vám pomohou připravit se na vlastní dobrodružství. Nechte se inspirovat osobním příběhem a zkušenostmi. Tato kniha je skutečným průvodcem, který vás provede přípravou na cestu, co s sebou vzít, jak se připravit na různé povětrnostní podmínky a mnoho dalšího.

  230,00 Kč

   Platba bankovním převodem může trvat 1-2 dny. 

   Pokud by Vám poté e-book nedorazil, zkontrolujte si  hromadnou poštu, spam. Případně mi napište.