Jsi blázen...tři děti, pes a starou herkou sama do Norska

22.08.2023

Cestování do Norska. Jsi blázen, magor a nezodpovědná. Takovou starou kraksnou, sama a tři děti. Taková dálka. Co budeš dělat když... To jsem dost často slýchala před naší cestou autem do Norska za polární kruh. Autem je skvělým způsobem, jak si užít dobrodružství a poznávání nových míst. Je to to skvělý čas, ponechat všem zúčastněným zodpovědnost a důvěru.

Když jsem v lednu tohoto roku poprve šlápla na půdu v  Dovrefjell v Norsku, kde mi bylo jasný, že se sem jednou chci podívat na dýl než tyden. A když mi při té myšlence proběhne šimrání po zádech, tak je jasný, že se to jednou stane. Vychutnat krásnou přírodu a objevovat neznámá místa.

A tak začátkem června, stojím s dětmi u nacpanýhou auta az po střechu.  Ať už cestujete sami, nebo s rodinou, je to skvělý způsob, jak se dostat do Norska. Cestování do Norska autem s dětmi může být zábavné a snadné. Musíte však vzít v úvahu několik věcí. Například, měli byste si vzít s sebou dostatek jídla, abyste se mohli během cesty zastavit a najíst. Měli byste také vzít si s sebou dostatek pití, zejména pokud cestujete s dětmi. Na trase byste měli také zaplatit poplatky za dálnici, mosty a další. Pokud cestujete sama s dětmi, je důležité zajistit si dostatek odpočinku během cesty. Měli byste si naplánovat několik zastávek, abyste se mohli vyspat a odpočinout si. Můžete si také najít ubytování, pokud je to nutné. Pro cestování do Norska autem je také důležité vzít si s sebou trajekt. Trajekty jsou nejrychlejším způsobem, jak se dostat do Norska. Měli byste si ověřit, zda můžete s sebou vzít svého domácího mazlíčka, pokud cestujete s domácím mazlíčkem. Délka cesty bude záviset na místě, odkud cestujete. Obecně se dá říci, že to bude trvat asi 24 až 48 hodin, v závislosti na trase, počasí a dalších faktorech. Nezapomeňte si také naplánovat trasu pro vaši cestu. Měli byste si vybrat nejlepší trasu, která vám umožní užít si co nejvíce přírodní krásy, kterou Norsko nabízí. Kromě toho byste měli vzít si s sebou nějaké vybavení, jako jsou spací pytle, stan, oblečení do deště, jídlo, pití a další, abyste se mohli připravit na cestu. Vybavení by mělo být navrženo tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. Cestování do Norska autem poskytuje skvělé dobrodružství, které je ideální pro všechny, kteří se chtějí podívat do Norska. Můžete si užít krásnou přírodu, nezapomenutelné pohledy a jedinečné zážitky. Můžete také užít si klid a pohodu, kterou Norsko může nabídnout. Existuje několik období, kdy je nejvhodnější cestovat do Norska autem. Nejlepším obdobím je období od června do září. V tomto období je obvykle nejméně deštivé počasí, méně lidí a úžasné výhledy. V Norsku můžete očekávat příjemné počasí po celý rok, což je skvělé pro cestování autem. Místní lidé jsou velmi přátelští a ochotní vám pomoci. Ať už cestujete do Norska autem, sami nebo s rodinou, můžete si užít nezapomenutelné dobrodružství. Nezapomeňte si vzít s sebou dostatek jídla, pití, vybavení a dobrou náladu. Můžete se těšit na krásnou norskou přírodu, úžasné výhledy a zážitky, které vás budou provázet po cestě. Užijte si to!