minikurz - Fotografování iPhonem

Vložte svůj text...

Vítejte v minikurzu fotografování iPhonem

🌴 Vítejte v minikurzu Fotografování mobilem "

Vítejte vášniví fotografové a milovníci pobřežních scenerií! Jsem nadšená, že jste se rozhodli přidat k našemu dobrodružství, kde se naučíte, jak pomocí mobilu zachytit dokonalé momenty plné slunce, písku a moře.

Představte si, že stojíte bosí na pláži, slunce hřeje vaši tvář a v ruce držíte nejen mořský vánek, ale i klíč k zachycení těch nejkrásnějších okamžiků – váš mobilní telefon.

Co zde naleznete?

  • Úvodní video (5 min): Zde vám představím, co všechno vás v kurzu čeká a jak vám může změnit pohled na fotografování mobilem.

  • Moduly kurzu: Každý modul je krokem na cestě ke zdokonalení vašich fotografování schopností. Od technických nastavení po kompozici obrázku, vše je přizpůsobeno tak, aby vám mobil stačil jako jediný nástroj.

  • Harmonogram kurzu: Zde najdete plánovaný přehled lekcí a aktivit, abyste mohli sledovat svůj pokrok a dobře si naplánovat čas studia.

  • Často kladené otázky: Máte dotaz? Zde najdete odpovědi na nejčastější otázky spojené s kurzem i fotografováním mobilem.

  • Facebooková skupina: Připojte se k naší inspirativní komunitě, sdílejte vaše snímky, získávejte zpětnou vazbu a motivujte se navzájem.

Startovní plošina - váš rozcestník

Považujte tuto stránku za vaši osobní startovní plošinu. Odtud můžete snadno navigovat ke všem důležitým zdrojům a informacím. Ať už se chcete ponořit přímo do vzdělávacích modulů nebo se potřebujete zúčastnit komunitní diskuse, máte to vše na dosah ruky.

Teď už nezbývá, než si připravit váš mobil, pohodlně se usadit a stisknout play na našem úvodním videu. A pokud jste na cestách nebo máte raději poslech, máme pro vás připravenou i audio verzi.

Pojďme společně odhalit tajemství dokonalých fotek a proměnit vaše mobilní fotky v umělecká díla! 

Těším se na všechny vaše úchvatné snímky!